ЦИФРОВАЯ БИБЛИОТЕКА УКРАИНЫ | ELIB.ORG.UA


(мы переехали!) Ukrainian flag (little) ELIBRARY.COM.UA - Украинская библиотека №1

Чарівна вишита сорочка

АвторДАТА ПУБЛИКАЦИИ: 27 декабря 2013
АвторОПУБЛИКОВАЛ: Администратор
АвторРУБРИКА:
Кропітке мистецтво вишивки посідає в багатій українській культурі особливе місце та носить загадковий і символічний характер. У минулому абсолютно кожна молода дівчина повинна була опанувати вишивку та перейняти досвід від своєї матері і бабусі, які передавали наступному поколінню традиційні орнаменти, способи їх нанесення та таємниці їх значення. Для городянок та сільських жінок цей різновид рукоділля був найулюбленішим, за ним вони проводили цілі вихідні та вечори.

Кожна місцевість мальовничої України славилася своїми вправними, старанними, акуратними та мудрими майстринями, що створювали свої унікальні техніки вишивання. Всі вишивальниці намагалась доповнити традиційні орнаменти, зробити їх більш виразними та витонченими.


Особливо вражають своєю красою та розмаїттям візерунків жіночі вишиванки, на яких орнаменти займають більшу площу у порівнянні з чоловічими сорочками. Також ці вироби є надзвичайно яскравими та ефектними завдяки вдало підібраним кольорам. Зазвичай на жіночій одежі майстрині вишивали рослинні орнаменти з неймовірно красивим та складним малюнком, що доповнювались мережками та декором, зробленим за допомогою інших технік. Однак не дивлячись на зовнішній вигляд вбрання для них це був звичайний одяг, а вишиванки, які мали дещо інше призначення та виготовлялись для свят, весілля і т.д. носились дуже рідко.


Навіть сьогодні вишиті речі є дуже популярними, підтвердженням цьому стало те, що відомі в усьому світі Кутюр’є приділяють вишивці особливу увагу та активно використовують її для створення ексклюзивних колекцій одягу. Крім цього наші українські вишиванки вражають своєю колоритністю не тільки наш народ, а ще й іноземців.


Слід також зазначити, що чарівні вироби прикрашені орнаментами є універсальними подарунками з будь-якої нагоди. Повірте, їм буде радіти кожна жінка. Підібраи вишиту сорочку можна перейшовши на сайт. Ціновий діапазон дозволяє підібрати красиву вишиванку підходящу по ціні, але незалежно від цінового фактору можна з упевненістю сказати, що абсолютно усі товари даної категорії пасуватимуть своїм майбутнім власницям, бо кожна, без винятку сорочка, гарна та вишукана.


Також завдяки різноманітності асортименту  наборів для вишивання жінки можуть створювати неповторні вишиванки своїми руками, а вклавши в роботу максимум зусиль та добрих помислів можна отримати надійний оберіг, який назавжди змінить життя свого власника на краще.


 

Биографии знаменитых Политология UKАнглийский язык
Биология ПРАВО: межд. BYКультура Украины
Военное дело ПРАВО: теория BYПраво Украины
Вопросы науки Психология BYЭкономика Украины
История Всемирная Религия BYИстория Украины
Компьютерные технологии Спорт BYЛитература Украины
Культура и искусство Технологии и машины RUПраво России
Лингвистика (языки мира) Философия RUКультура России
Любовь и секс Экология Земли RUИстория России
Медицина и здоровье Экономические науки RUЭкономика России
Образование, обучение Разное RUРусская поэзия

 


Вы автор? Нажмите "Добавить работу" и о Ваших разработках узнает вся научная Украина

УЦБ, 2002-2020. Проект работает с 2002 года. Все права защищены (с).
На главную | Разместить рекламу на сайте elib.org.ua (контакты, прайс)