ЦИФРОВАЯ БИБЛИОТЕКА УКРАИНЫ | ELIB.ORG.UA


(мы переехали!) Ukrainian flag (little) ELIBRARY.COM.UA - Украинская библиотека №1

Сеанс нашої надії

АвторДАТА ПУБЛИКАЦИИ: 22 июня 2018
АвторОПУБЛИКОВАЛ: Администратор
АвторРУБРИКА:

Наприкінці минулого року в поліклініку N 5 по вулиці Щербакова, 70, у Києві, як кажуть, ніде було яблуку впасти. Прибули сюди люди зі столиці, обласних міст і сіл - інваліди першої і другої груп, учасники бойових дій, ліквідатори на ЧАЕС першої категорії. А привело їх у поліклініку лихо - пристрасть до спиртного і паління. У той день доктор медичних наук Анатолій Артемчук і його колеги "пропустили" через свої руки 198 пацієнтів. Пекельне навантаження - моральне і фізичне! При цьому допомога всім, хто її потребував, була надана безоплатно.

Алкоголізм, паління, ігроманія, ожиріння, заїкання, енурез - це надзвичайно важкі хвороби. І багато хто думає, що позбутися їх неможливо. Насправді це не так.

Уже багато років майже на 100 відсотків допомагає перебороти ці недуги доктор медичних наук, головний науковий співробітник Інституту неврології, психіатрії і наркології АМН України, академік Української академії наук, член Нью-Йоркської академії наук, автор понад 200 наукових праць, 8 книг, 18 винаходів, лікар вищої категорії з більш ніж 30-річним стажем Анатолій Артемчук.

Потрібно додати, що Анатолій Пилипович і його колеги не тільки звільняють від алкогольної, ігрової і тютюнової залежності, вони допомагають пацієнтам схуднути, знову стати стрункими й красивими. Проводиться комплексне лікування заїкання, нічного нетримання сечі й інших неврозів. З кожним пацієнтом працюють індивідуально психотерапевт, невропатолог, психолог. Діти-сироти, діти-інваліди лікуються безоплатно.

У медичний центр приходить безліч листів з подяками. Наприклад: "Дорогий Анатолію Пилиповичу! Ви повернули мені чоловіка, дітям батька. Пив він безмірно, у п'яному стані ображав мене, навіть бив. Зараз це зовсім інша людина. Я теж у вас лікувалася, але від ожиріння, схудла сильно, велике вам спасибі. Олена Григорівна, місто Полтава". "Спасибі величезне вам і всім, хто з вами працює! Ви не уявляєте, як ми всі раді чути нормальну мову нашої дівчинки. З повагою, родина Урсуленків, Донецька область".

3 грудня 2007 року доктор Артемчук і колеги медичного центру "Цілитель" запрошують на благодійне лікування тих, хто страждає від алкогольної і тютюнової залежності, інвалідів першої і другої груп, учасників бойових дій, ліквідаторів аварії на ЧАЕС першої категорії.

Лікування безоплатне.

Умови підготовки для лікування від алкогольної залежності: 10-15 днів не вживати алкогольні напої. При бажанні розпрощатися з тютюном - 2-3 дні не курити.

Наша адреса: м. Київ, вулиця Щербакова, 70, поліклініка N 5, кабінет 416-а, телефони: (044) 449-17-60, 443-99-20.

Початок сеансу лікування: о 12-й годині 3 грудня 2007 року.

Здоров'я - найбільше щастя, найбільший капітал!

Бережіть і примножуйте його!


 

Биографии знаменитых Политология UKАнглийский язык
Биология ПРАВО: межд. BYКультура Украины
Военное дело ПРАВО: теория BYПраво Украины
Вопросы науки Психология BYЭкономика Украины
История Всемирная Религия BYИстория Украины
Компьютерные технологии Спорт BYЛитература Украины
Культура и искусство Технологии и машины RUПраво России
Лингвистика (языки мира) Философия RUКультура России
Любовь и секс Экология Земли RUИстория России
Медицина и здоровье Экономические науки RUЭкономика России
Образование, обучение Разное RUРусская поэзия

 


Вы автор? Нажмите "Добавить работу" и о Ваших разработках узнает вся научная Украина

УЦБ, 2002-2020. Проект работает с 2002 года. Все права защищены (с).
На главную | Разместить рекламу на сайте elib.org.ua (контакты, прайс)