ЦИФРОВАЯ БИБЛИОТЕКА УКРАИНЫ | ELIB.ORG.UA


(мы переехали!) Ukrainian flag (little) ELIBRARY.COM.UA - Украинская библиотека №1

Математика навколо нас

АвторДАТА ПУБЛИКАЦИИ: 17 октября 2018
АвторОПУБЛИКОВАЛ: Администратор
АвторРУБРИКА:
Освітній портал «Всеосвіта» пропонує блок прикладних задач для учнів 4 класу. Цікаві завдання з математики допоможуть не лише закріпити знання учнів, а й розвинути їх уяву та мислення, опираючись на власний досвід чи знання з інших галузей. Конспект задач наданий вчителем математики м. Київ Костюк Світланою Анатоліївною, яка традиційно використовує нетрадиційні методи навчання на власних уроках.

Запропоновані завдання для учнів охоплюють теми природознавства, зокрема віку Землі та її діаметра. В результаті розв’язку учні також зможуть дізнатися швидкість світла від Сонця до Землі та діаметр планети у її найширшій частині. У задачах також йдеться про рослини та тварин-рекордсменів, найменшого птаха України та найменшу рослину на планеті. Таким чином, діти не лише вдосконалюють основні математичні навички, але й отримують нові знання про довкілля.Використання цікавих завдань на уроках математики допоможе урізноманітнити навчальний процес у молодших школярів та викликати інтерес до предмета.

Світлана Анатоліївна також практикує кейс-уроки та інші інноваційні методики, зокрема змішане навчання. Цій темі присвячений авторський вебінар, у якому вчитель розкриває особливості такого типу навчання, презентує його моделей та сформулює 12 правил «перевернутого навчання». Спікер також познайомить учасників з онлайн-інструментами для організації змішаного навчання, яке допомагає сформувати в учні ті самі сучасні навички ХХІ століття.

Джерело https://vseosvita.ua/library/matematika-navkolo-nas-zadaci-49783.html

Крім вебінару на тему «Змішане навчання – ключ до змін», у відповідному розділі на сайті «Всеосвіти» ви зможете взяти участь й в інших онлайн та оффлайн-вебінарах, які розкривають актуальні питання сучасної освіти. Педагоги та батьки зможуть дізнатись про особливості організації навчання в НУШ та системі оцінювання, соціальної інклюзії та профілактики кліпового навчання. Участь в освітніх вебінарах є безкоштовною, а вартість сертифіката про участь складає 49 грн. До документа також буде занесено позитивний результат проходження тестування.

Дистанційні курси від «Всеосвіти» - це можливість отримання унікальних навичок та знань з фінансової та комп’ютерної грамотності, а також прогресивної роботи з дітьми. Автори та розробники курсів допоможуть вам створити та вести вчительський блог та запровадити у навчальний процес інтернет-ресурси.

Освітня платформа також проводить дистанційні предметні олімпіади для учнів 1-11 класів загальноосвітніх шкіл. Інноваційні завдання розроблені незалежними експертами на основі шкільної програми, затвердженої Міністерством освіти та науки України. Переможці та учасники інтернет-олімпіад, а також їх батьки та вчителі, отримують персональні нагородні документи та пам’ятні подарунки від організатора. Найактивніші команди-учасники зможуть взяти участь у розіграші 100 механічних мікроскопів від ТМ «Mr. Playwood».


 

Биографии знаменитых Политология UKАнглийский язык
Биология ПРАВО: межд. BYКультура Украины
Военное дело ПРАВО: теория BYПраво Украины
Вопросы науки Психология BYЭкономика Украины
История Всемирная Религия BYИстория Украины
Компьютерные технологии Спорт BYЛитература Украины
Культура и искусство Технологии и машины RUПраво России
Лингвистика (языки мира) Философия RUКультура России
Любовь и секс Экология Земли RUИстория России
Медицина и здоровье Экономические науки RUЭкономика России
Образование, обучение Разное RUРусская поэзия

 


Вы автор? Нажмите "Добавить работу" и о Ваших разработках узнает вся научная Украина

УЦБ, 2002-2020. Проект работает с 2002 года. Все права защищены (с).
На главную | Разместить рекламу на сайте elib.org.ua (контакты, прайс)