ЦИФРОВАЯ БИБЛИОТЕКА УКРАИНЫ | ELIB.ORG.UA


(мы переехали!) Ukrainian flag (little) ELIBRARY.COM.UA - Украинская библиотека №1

Леонід Черновецький: "Наші депутати ще не навчилися жити в парламентській демократії"

АвторДАТА ПУБЛИКАЦИИ: 27 июля 2018
АвторОПУБЛИКОВАЛ: Администратор
АвторРУБРИКА:

Стенограма телепередачі на телеканалі "Київ" "Час Мера" з Олександром Колодієм 26 жовтня 2007 року

- Леоніде Михайловичу, добрий вечір. Як настрій, бойовий?

- Добрий вечір, Олександре, добрий вечір, дорогі глядачі. Ну, так. Я сьогодні крушив "одноруких бандитів".

- До слова, дуже багато запитань із цього приводу, адже люди стурбовані тим, що у місті стільки автоматів. Ми навіть сьогодні покажемо, як у вас вийшло їх крушити і які ваші враження.

- Ну, ви знаєте, чудово. Все ж таки 750 автоматів різної конструкції, і кожний із них приносив тисяч 10 доларів прибутку своєму власнику.

- Запитання таке, місяць після виборів, два тижні після запуску опалювального сезону. Скільки домівок ви підключили за минулий тиждень і скільки залишилось?

- Проривів уже практично немає, наразі ми ставимо нові труби, хоча це спричиняє певні незручності. Біля однієї з будівель підмило дерево, воно впало на електромережу, і два дні будинок був без електроенергії. Відносно дзвінків, ми підганяємо служби, щоб вони одразу приїздили. Я проводив колегію і поставив питання про особисту відповідальність керівників, котрі іноді можуть крізь пальці на все дивитися. Показники щодо підключення кращі, порівнюючи з минулим роком.

ДЗВІНОК У СТУДІЮ:

- Леоніде Михайловичу, як віруюча людина, скажіть, як ви ставитеся до такого бізнесу, як гральні автомати, і як плануєте вирішувати це питання?

- Ніхто і ніколи в Києві з гральним бізнесом не боровся. У столиці за останні 10 років гральних автоматів стало більше, ніж у Лас-Вегасі. Всі вони оснащені старою технікою, котра дає змогу дурити людей. У ігри втягуються діти, сідають на наркотики, починають займатися проституцією. До наступної сесії ми підготуємо законопроект, в якому запропонуємо винести всі гральні заклади за межі міста. Я жодної ліцензії з цього приводу не видав. Сьогодні я вперше з допомогою журналістів нищив 750 гральних автоматів. Іноді суди виносять рішення про те, щоб ми повертали ці автомати їхнім власникам. Таких випадків дуже багато.

- Ви сказали про те, що виходитимете із законодавчою ініціативою. Питання це більше політичне. Наскільки ефективною може бути більшість із перевагою у три голоси. Взагалі, чи є шанс побачити дієздатну Раду?

- З урахуванням свободи слова і наших можливостей, ми будемо проводити засідання, круглі столи, на яких спробуємо вирішити ці питання.

- Чи вважаєте ви, що майбутній парламент буде дієздатним?

- Перевага в один голос чи в три також буває, але в різних країнах дає різний ефект. Наші депутати ще не навчилися жити в парламентській демократії. Сьогодні немає тата, котрий міг би розставити хлопчиків по місцях.

Їм просто доведеться домовлятися залежно від ідеології партії.

- Леоніде Михайловичу, у нас багато запитань відносно транспортних розв'язок. Наскільки ми знаємо, вчора ви їздили і перевіряли будівництво мосту через гавань. Розкажіть про те, коли кияни можуть очікувати завершення будівництва, адже проблема існує. - Я вчора разом із журналістами багатьох каналів проїхався частиною моста, ми зменшуємо дорогу від Оболоні до Подолу на чотири кілометри. До того ж самі фінансуємо відповідні роботи. У 2010 році по мосту почнуть їздити машини. Наприкінці цього року я відкрию першу частину цього мостового переходу на Оболоні. У 2010 році я сподіваюся разом із вами проїхатися по цьому мосту, який матиме гарну прохідність транспорту і перевозитиме в день півтора мільйона людей. До 2011 року під мостом прокладуть метро. Ми виділили на це у 5 разів більше грошей, ніж у 2005 році. Сьогодні у будівельників проблема з освоєнням.

- Минулого тижня у цій студії ви говорили про те, що пропонуєте Луценку пройти своєрідний тест. Він вас закликав пройти тест на детекторі. Він погодився чи ні?

- Я думаю, що він погарячкував із пропозицією щодо тестів біологічних - в прямому сенсі цього слова, прийняв щось зігріваюче. Мені так здається. На мою думку, він пошкодував про це. Але ніхто не бачив, де він був і чи здавав, чи не здавав свої біологічні аналізи. Хоч я ставлюся до таких пропозицій серйозно. Наприклад, у США кожна людина з команди, яку приводить президент, не публічно, але проходить тест на поліграфі.

Це дуже простий тест. Він дає стовідсоткову інформацію про те, шпигун вона чи ні, чи це психічно нормальна людина, чи ні.

- Ви запропонували Луценку пройти детектор, якась відповідна реакція була?

- Ми давно один одного знаємо. Він голосував за мене на виборах до Київради, його голос був 61-м, якого мені не вистачило б, якби він був проти. Мене б тоді Президент не затвердив на посаді Київського міського голови. Тобто, в цьому проблеми немає, ми могли б зідзвонитися, поговорити. Якщо в нього виникла ідея, що посадовим особам такого рівня потрібно проводити якісь тести, ми могли 6 їх усі визначити, внести в законопроект, а до цього пройти його разом. Але спочатку погодити, щоб не було "махінацій", деякі процедурні моменти. Тобто, це має бути в прямому ефірі, без дурниць, сеча тут ні до чого. Достатньо взяти кров. Це можна зробити прямо тут.

- На одному із сайтів цього тижня з'явилося повідомлення, що Леонід Черновецький пропонує Луценку нове випробування - забіг. Ви серйозно готові пробігти з Луценком?

- Я думаю, що ми могли б поговорити з ним про те, що я, хоч і вдвічі старший за нього, але готовий 5 кілометрів пробігти з ним. Той, хто прийде першим, може поставити будь-які умови, наприклад, прийняття низки законів, або може відмовитися від своєї посади. Я вам скажу, що я не в захваті від дурниць, які він сам наробив і потрапив у таке дурне становище. Тепер, куди б я не пішов, запитання лише одне, стан його сечі і тому подібне. Це вже не смішно.


 

Биографии знаменитых Политология UKАнглийский язык
Биология ПРАВО: межд. BYКультура Украины
Военное дело ПРАВО: теория BYПраво Украины
Вопросы науки Психология BYЭкономика Украины
История Всемирная Религия BYИстория Украины
Компьютерные технологии Спорт BYЛитература Украины
Культура и искусство Технологии и машины RUПраво России
Лингвистика (языки мира) Философия RUКультура России
Любовь и секс Экология Земли RUИстория России
Медицина и здоровье Экономические науки RUЭкономика России
Образование, обучение Разное RUРусская поэзия

 


Вы автор? Нажмите "Добавить работу" и о Ваших разработках узнает вся научная Украина

УЦБ, 2002-2019. Проект работает с 2002 года. Все права защищены (с).
На главную | Разместить рекламу на сайте elib.org.ua (контакты, прайс)