ЦИФРОВАЯ БИБЛИОТЕКА УКРАИНЫ | ELIB.ORG.UA


(мы переехали!) Ukrainian flag (little) ELIBRARY.COM.UA - Украинская библиотека №1

Уроки фізкультури потребують змін

АвторДАТА ПУБЛИКАЦИИ: 22 июня 2018
АвторОПУБЛИКОВАЛ: Администратор
АвторРУБРИКА:

Соціальні недуги, такі, як куріння, вживання алкоголю, наркоманія, ігроманія завдають непоправної шкоди підростаючому поколінню, яке з кожним роком на тлі соціально-економічних та екологічних негараздів стає менш фізично здоровим та витривалим. За останні п'ять років показники захворюваності серед дітей шкільного віку зросли на 8,5 відсотка. Поширеність новоутворень зросла на 20 відсотків, поширеність хвороб травлення - на 8 відсотків, на 7,6 відсотка зросла поширеність хвороб нервової системи. Ще більші показники цих недуг у молоді. Такі цифри під час проведення спільної колегії трьох міністерств - освіти і науки, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді та спорту - навів міністр охорони здоров'я України Василь Князевич, повідомляє Укрінформ.

На погляд міністра, без залучення сім'ї до формування здорового способу життя та збереження здоров'я дітей на основі єдиних підходів усіх відомств, які мають відношення до молодого покоління, проблеми не розв'язати. Тому Князевич виступає за те, що розробка нормативів фізичного навантаження на уроках фізкультури має базуватись насамперед на показниках здоров'я дітей та можливостях молодого організму їх виконати. "За останніми даними медичних досліджень, лише 30 відсотків дітей можуть виконати нормативи без ризику для здоров'я", - наголосив він.

Не стоїть осторонь проблем дитячої смертності на уроках фізкультури і Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту. Його керівник Юрій Павленко виступає за збільшення щотижневої рухової активності школярів до 10 - 12 годин. "Мене як міністра і батька уроки фізкультури не влаштовують, їх треба змінювати, наповнювати рухами. Адже рух - це життя", - зазначив він.

Тому, на погляд Ю. Павленка, необхідно збільшити кількість масових спортивних змагань на різних рівнях, проводити з відомими спортсменами майстер-класи для школярів, проводити уроки спортивних танців, фітнесу, спортивних єдиноборств тощо. Це, підкреслив він, дасть можливість створити умови для зацікавленості молоді фізичною культурою та спортом і сприятиме їх популяризації.


 

Биографии знаменитых Политология UKАнглийский язык
Биология ПРАВО: межд. BYКультура Украины
Военное дело ПРАВО: теория BYПраво Украины
Вопросы науки Психология BYЭкономика Украины
История Всемирная Религия BYИстория Украины
Компьютерные технологии Спорт BYЛитература Украины
Культура и искусство Технологии и машины RUПраво России
Лингвистика (языки мира) Философия RUКультура России
Любовь и секс Экология Земли RUИстория России
Медицина и здоровье Экономические науки RUЭкономика России
Образование, обучение Разное RUРусская поэзия

 


Вы автор? Нажмите "Добавить работу" и о Ваших разработках узнает вся научная Украина

УЦБ, 2002-2019. Проект работает с 2002 года. Все права защищены (с).
На главную | Разместить рекламу на сайте elib.org.ua (контакты, прайс)